НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Запрошуємо до навчання в недільній школі
 
Запрошуємо до навчання в недільній школі
Починати християнське виховання слід з юного віку. Адже дитяче серце надзвичайно сприятливе до всього: до краси, добра і зла, справедливості. І так важливо, щоб уже з перших кроків маленька людина відкрила своє серце для Бога, вчилася любити сама, черпала з Любові духовне натхнення, здоров’я: «Пустіть дітей приходити до мене, не забороняйте їм: бо таких Царство Боже» (Мр. 10.14).

Дітей потрібно навчати основам Православної віри, милосердю, служінню в радощах Богу і ближнім, заохотити бути відповідальними за дари, які вони отримали від Бога; виховувати у них доброту, працьовитість, терпіння, прагнення до духовної досконалості.

У недільній школі при соборі працюють педагоги, які за допомогою інтерактивних форм, різноманітних методик навчать Ваших дітей духовним і моральним цінностям, а також ознайомлять Вашу малечу з основами православної віри. Отож, якщо Вам небайдуже якою буде Ваша дитина, приходьте до нас!

Запрошуємо дітей та молодь до недільної школи для духовного навчання. Програма школи включає вивчення:

- Святого Письма;

- Закону Божого;

- Християнської етики і християнської моралі;

- Життя святих
.


На заняттях недільної школи для молоді пропонуємо роботу в бесідах, перегляди та обговорення фільмів, роботу з різноманітними проектами, анонімні запитання для священика й відповіді на них та багато іншого.

Телефон для довідки: (095) 865 30 72 - Юлія Ростиславівна

Прес-служба собору

Логін
Пароль
  Калуш 2013