НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Запрошуємо до спільної молитви!
 
Запрошуємо до спільної молитви!

Милістю Божою 20 років тому православна громада Калуша почала молитися у своєму православному соборі, який декілька років будували прості люди різних статусів та професій.

Запрошуємо до спільної молитви!

Пройшло 20 літ і сьогодні Собор Святих Землі Української УПЦ КП – справжня окраса для Калуша і місце спасіння для душі. Як і кожна споруда, він має свою історію, що творилася роками, твориться, й матимемо надію, що творитиметься впродовж багатьох століть.

Запрошуємо до спільної молитви!

Розпочали цю історію люди, які мріяли мати свій храм, щоб молитися в ньому, дякувати Господу за кожну мить життя, якою б солодкою чи гіркою вона не була, а після себе – залишити цей храм для своїй дітей та внуків.

Будівництво Собору Святих Землі Української розпочалося в 1991 році, а закінчилося – в 1998р. простими парафіянами, які щодня приходили і споруджували храм, не шкодуючи власних коштів, сил, часу та терпіння.

Запрошуємо до спільної молитви!

9 вересня у Соборі парафіяни молитимуться разом з деканом Калуським УПЦ КП, настоятелем митроф. прот. Григорієм Морозом, прот. Миколою Морозом, представниками Калуського деканату, які відслужать Божественну Літургію, очолювану Митрополитом Івано-Франківським і Галицьким Іоасафом.

Запрошуємо калушан на спільну молитву
з нагоди 20-річчя Собору Святих Землі Української УПЦ КП.

Архиєрейська Літургія розпочнеться 9 вересня о 10.30.

Помолімося всі разом за тих, хто спорудив для нас такий величний Собор! Згадаймо сторінки історії будівництва та подякуймо Господу Богу за те, що ми дочекалися цього дня!


Прес-служба соборуЛогін
Пароль
  Калуш 2013