Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Вихованці недільної школи собору разом з отцями взяли участь у фотоконкурсі » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш
 
НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Вихованці недільної школи собору разом з отцями взяли участь у фотоконкурсі
 
Вихованці недільної школи собору разом з отцями взяли участь у фотоконкурсі


Вихованці недільної школи собору разом з настоятелем собору митроф. прот. Григорієм Морозом та священиком собору прот. Миколою Морозом і вчителем Оксаною Максим'як стали учасниками відомого фотоконкурсу "Прапор свій здіймаєм гордо". Вони виставили в мережу Facebook фото з українським прапором, чим затвердили свою патріотичну позицію. Юні вихованці уже з такого віку усвідомлюють, що таке бути громадянином України і цінують усі державні символи.

Вихованці недільної школи собору разом з отцями взяли участь у фотоконкурсі


Часто учні недільної школи собору разом зі своїм учителем - Оксаною Дмитрівною стають учасниками культурного життя міста (виставки, презентації). Тому й в даному випадку показали свою небайдужість, патріотизм і бажання долучитися до чогось цікавого й потрібного.

Тому висловлюємо щиру подяку організаторам і координатором конкурсу "Прапор свій здіймаєм гордо" за те, що у нашому славному місті Калуші ми маємо таку прекрасну нагоду поділитися своїм шанобливим ставленням та любов'ю до свого, до рідного, до невмирущого.

Прес-служба собору

Логін
Пароль
» Як створити різдвяний настрій: у недільній школі розпис ...
» Подія тисячолітнього масштабу звершилася: Господь благо ...
» До вихованців недільної школи Собору завітав святий Мик ...
» Різдвяне послання митрополита Київського і всієї Україн ...
» Об'єднавчий собор відбувся: що далі | Діалоги з Патріа ...
» Різдвяне привітання священика Собору митрофорного прото ...
» Різдвяне послання Святішого Патріарха Філарета

Калуш 2015