Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19:13) » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

Серед усіх визначних подій у житті людини Перша Сповідь та Причастя вирізняється особливою чистотою та зворушливістю. Адже кожна дитина, яка вперше стала на колінця перед Господом Богом, починає усвідомлювати, що вона повинна мислити по-дорослому; розуміти що є добрим, а що поганим у її вчинках; вміти аналізувати своє життя.
Сьогодні учні Калуської ЗОШ №1 приступили до Святої першої у житті Сповіді та Причастя. На Літургії їх супроводжувала класний керівник - Галина Борис.
Опісля Божественної Літургії настоятель собору митроф. прот. Григорій Мороз привітав дітей та вручив їм пам'ятки першої Сповіді та Причастя.