Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Прославляємо Христа колядками! » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

Прославляємо Христа колядками!

У другий день різдвяних свят, 8 січня, у нашому соборі зібралося чимало творчих колективів міста, щоб разом поколядувати, прославляючи Ісуса Христа.
З благословення настоятеля собору, декана Калуського УПЦ КП митроф. прот. Григорія Мороза парафіяни собору мали прекрасну нагоду почути чимало нових та проспівати відомі колядки.
Щоб привітати священиків собору та парафіян, з вітальною колядою сюди завітали учасники АТО Калуша та Калущини разом із очільником Олександром Соколовським.
Неймовірно зворушливі дитячі голосочки пролунали для присутніх від студії "Ліра", по-лемківському привітали усіх учасники "Студеньки" та інші колективи міста.
Приймали гостей вихованці недільної школи собору, які підготували вертепне дійство із пастушками, ангелами та царями зі Сходу. Постановка вчителя недільної школи - Оксани Максим'як.
Гучна коляда, яка сьогодні лунала в соборі, не залишила байдужим жодне серце. Адже радість Рождества Христового залишилася надовго у кожного присутнього.