Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 До дітей недільної школи завітав святий Миколай » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш
 
НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
До дітей недільної школи завітав святий Миколай
 
До дітей недільної школи завітав святий Миколай

Після вечірнього богослужіння у соборі відбулося справжнє казкове дійство. Вихованці недільної школи підготували разом із вчителями зустріч святого Миколая, яку чекали уже більше місяця. Діти і листи писали, і з ангеликами спілкувалися, і у лісі побавали. Зірочки та місяць сповістили, що святитель не за горами! Оскільки надходить чарівна ніч, треба поспішати, бо усі хочуть подарунків. Заєць, Лисичка, Вовк та Ведмідь також часу не гаяли, а чекали святого Угодника разом з малечею. Тому святитель не забарився, а прийшов до дітей.

До дітей недільної школи завітав святий Миколай

Чудовим довершенням заходу було виконання пісень про Чудотворця Мірлікійського "Миколай, Миколай, ти до нас завітай", "Святий Миколай йде з високого неба" та "Ой хто, хто Миколая любить". Музичний наставник заходу - Михайло Стасів.
До дітей недільної школи завітав святий Миколай

Окрім подарованого одне одному святковго настрою, усі отримали солодкі подарунки та настанови від святого Миколая.
А духовного наставника - прот. Миколу Мороза вихованці недільної школи та парафіяни привітали многоліттям.
Прес-служба собору

Логін
Пароль

Калуш 2015