НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Владика Іоасаф молитовно вшанував 20-річчя перебування на Івано-Франківській Кафедрі
 
Владика Іоасаф молитовно вшанував 20-річчя перебування на Івано-Франківській Кафедрі
12 листопада 2017 року, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, у Свято-Троїцькому Кафедральному Соборі м. Івано-Франківська, очолив святкове недільне богослужіння приурочене до 20-річчя перебування на Івано-Франківській Кафедрі.

Урочисте святкове богослужіння співав митрополичий хор кафедрального собору під керівництвом заслуженого працівника культури України Михайла Замрозевича.

За богослужінням владиці-митрополиту співслужили: канцлер Єпархії протоієрей Василій Бурак, благочинний Долинського деканату протоієрей Йосип Жовнірович, благочинний Снятинського благочиння протоієрей Михайло Марусяк, намісник Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря ігумен Феогност ( Бодоряк ), протоієрей Василій Захарук, настоятель Кафедрального Собору протоієрей Іоан Телятинський та соборний клір.

Під час служби Божої владика Іоасаф звершив дияконську хіротонію над насельником Українського Афону монахом Іоасафом. Цього дня багато прихожан храму приступили до таїнства Сповіді та Причастя. Заамвонну молитву виголосив ієрей Іоан Мизюк.

Після відпусту літургії духовенство на чолі з владикою-митрополитом відправили подячний молебень Господу, по завершенні якого Архиєрей звернувся до вірних з повчальною проповіддю.

З нагоди 20-ти річчя перебування на Івано-Франківській кафедрі владику-митрополита Іоасафа від імені духовенства Єпархії УПЦ КП та вірян привітав канцлер протоієрей Василій Буряк, отці благочинні, духовні отці, прихожани Собору та парафій. До привітань також приєднався міський голова Марцинків Руслан Романович, представники державних, політичних та громадських організацій та регент хору Михайло Замрозевич.

Довідка: Митрополит Іоасаф на Івано-Франківську Кафедру з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета призначений Священним Синодом УПЦ КП 28 жовтня 1997 року, прибув в м. Івано-Франківськ 7 листопада а першу Службу Божу звершив в Каплиці Святих Землі Української 12 листопада.
Парафіяни собору Святих Землі Української приєднуються до щирих вітань та бажаємо Владиці-митрополиту довгих років життя й подальших успіхів на ниві архипастирського служіння. Спаси Вас, Господи, за Вашу невтомну працю!

Прес-служба собору з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківської єпархії УПЦ КП


Логін
Пароль
  Калуш 2013