НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Патріарх Філарет: Для спасіння треба вірити словам Ісуса Христа і виконувати їх
 
Патріарх Філарет: Для спасіння треба вірити словам Ісуса Христа і виконувати їх
"Ісус Христос не тільки істинна Людина, а Він є істинний Бог, Боголюдина. І нам треба вірити Йому, бо Він є Бог. Як Він і сказав: «Я є Істина».
Не всяка віра приводить до спасіння, бо апостол Яків ясно сказав, що біси теж вірять, що Бог існує, і тремтять. І тому недостатньо лише вірити, що існує Бог. Така віра не спасає. Треба вірити тому, що сказав Бог. Якщо ви вірите, що є Бог, то ви повинні вірити тому, що Він говорить.

Ось приклад. Адам не тільки вірив, а Він з Богом спілкувався. Спілкувався з Богом, а не повірив Йому. Не повірив Його словам, що "якщо з’їсте плід з цього дерева – помрете". Ось Адам, який з Богом спілкувався, а не повірив словам Бога, і результат знаєте який: гріхопадіння, смерть, вигнання з раю.

Тому і ми, дорогі браття і сестри, повинні не тільки вірити в існування Бога, а довіряти кожному слову, сказаному Господом Ісусом Христом, як Богом, бо Він є Істина. І не тільки вірити Його словам, а виконувати. Бо можна і слова Христа приймати, і заповіді Божі знати, а не виконувати їх, тобто не жити за заповідями Божими, за повеліннями Божими. То така віра теж не приведе до спасіння, бо вона є мертва віра, недіюча.

І це євангельське читання вчить нас тому, що треба вірити словам Ісуса Христа і їх виконувати. А якщо не можемо виконати, то каятись у своїх гріхах і просити прощення. І Господь простить. От для того Він і прийшов на землю, щоб спасти кожну людину, яка хоче спастись, і яка кається у своїх гріхах", - Патріарх Філарет.
Прес-служба собору з посиланням на офіційний сайт УПЦ КП

Логін
Пароль
  Калуш 2013