Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Патріарх Філарет: Для спасіння треба вірити словам Ісуса Христа і виконувати їх » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш
 
НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Патріарх Філарет: Для спасіння треба вірити словам Ісуса Христа і виконувати їх
 
Патріарх Філарет: Для спасіння треба вірити словам Ісуса Христа і виконувати їх
"Ісус Христос не тільки істинна Людина, а Він є істинний Бог, Боголюдина. І нам треба вірити Йому, бо Він є Бог. Як Він і сказав: «Я є Істина».
Не всяка віра приводить до спасіння, бо апостол Яків ясно сказав, що біси теж вірять, що Бог існує, і тремтять. І тому недостатньо лише вірити, що існує Бог. Така віра не спасає. Треба вірити тому, що сказав Бог. Якщо ви вірите, що є Бог, то ви повинні вірити тому, що Він говорить.

Ось приклад. Адам не тільки вірив, а Він з Богом спілкувався. Спілкувався з Богом, а не повірив Йому. Не повірив Його словам, що "якщо з’їсте плід з цього дерева – помрете". Ось Адам, який з Богом спілкувався, а не повірив словам Бога, і результат знаєте який: гріхопадіння, смерть, вигнання з раю.

Тому і ми, дорогі браття і сестри, повинні не тільки вірити в існування Бога, а довіряти кожному слову, сказаному Господом Ісусом Христом, як Богом, бо Він є Істина. І не тільки вірити Його словам, а виконувати. Бо можна і слова Христа приймати, і заповіді Божі знати, а не виконувати їх, тобто не жити за заповідями Божими, за повеліннями Божими. То така віра теж не приведе до спасіння, бо вона є мертва віра, недіюча.

І це євангельське читання вчить нас тому, що треба вірити словам Ісуса Христа і їх виконувати. А якщо не можемо виконати, то каятись у своїх гріхах і просити прощення. І Господь простить. От для того Він і прийшов на землю, щоб спасти кожну людину, яка хоче спастись, і яка кається у своїх гріхах", - Патріарх Філарет.
Прес-служба собору з посиланням на офіційний сайт УПЦ КП

Логін
Пароль
» Як створити різдвяний настрій: у недільній школі розпис ...
» Подія тисячолітнього масштабу звершилася: Господь благо ...
» До вихованців недільної школи Собору завітав святий Мик ...
» Різдвяне послання митрополита Київського і всієї Україн ...
» Об'єднавчий собор відбувся: що далі | Діалоги з Патріа ...
» Різдвяне привітання священика Собору митрофорного прото ...
» Різдвяне послання Святішого Патріарха Філарета

Калуш 2015