Парафіяни собору та влада міста привітали своїх духовних наставників із днем народження!

12 листопада із днем народження настоятеля собору митроф. прот. Григорія Мороза та священика собору прот. Миколу Мороза привітали міський голова Калуша Ігор Матвійчук та перший його заступник Галина Романко, парафіяни собору, парафіяни храму Різдва Пресвятої Богородиці, вихованці недільної школи та багато калушан.
Тож хай усі сказані у Вашу адресу щирі слова, дорогі отці, обов'язково будуть вислухані Господом Богом. А ми щиро вдячні за Вашу невтомну працю і молимо Господа, щоб дарував Вам многії і благії літа!

» «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо та ...