"Засяяв ти в Солуні світлом істини": ікону великомученика Димитрія передали на Коломийщину

Ікона великомученика Димитрія Солунського, напередодні дня, коли вшановуємо Його святу пам'ять, помандрувала сьогодні до Коломийського храму, названого в честь великомученика.

"Сьогодні з нашого собору Святих Землі Української ікона великомученика Димитрія Солунського з частичкою мощей була передана отцям Миколі та Юрію Ужитчак для відвідин Коломийщини. Віряни села Ковалівку, в якому храм збудовано на честь великомучинмка, зможуть приклонитися перед іконою з мощами і піднести свої молитви в день свого храмового свята. А також ікона відвідає село Великий Ключів. Після - знову повернеться до нашого собору", - розповідає священик собору прот. Микола Мороз.

» «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо та ...