НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Відбулась зустріч з капеланською службою Єврокомандування США в Європі
 
Відбулась зустріч з капеланською службою Єврокомандування США в Європі
26 жовтня 2017 р. в Київській православній богословській академії зі спільної молитви розпочалась робоча зустріч військових священиків (капеланів) Української Православної Церкви Київського Патріархату та представників капеланської служби Єврокомандування США в Європі.
Зустріч відбулася під головуванням Патріаршого намісника, митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія, Голови Синодального управління військового духовенства УПЦ Київського Патріархату митрополита Іоана та начальника служби з питань військового духовенства Національної гвардії України полковника Олександра Іздепського.

Від капеланської служби Єврокомандування США в Європі були присутні: полковник Барс Едісон, головний капелан армії (сухопутних військ) США в Європі; підполковник Вільям Харрісон, капелан операцій та планування армії (сухопутних військ) США в Європі; підполковник Ерл Бауерс, головний навчальний капелан 7-ої армії США. У зустрічі також взяли участь капелани від Української Греко-Католицької Церкви.

В рамках робочої зустрічі були обговорені питання про роль українського військового духовенства та капеланів США, спільні напрямки та завдання у їх діяльності, подальше співробітництво між капеланськими структурами країн НАТО та Євросоюзу.

Сторони обговорили питання стану та перспектив двостороннього військового співробітництва Єврокомандування США в Європі і капеланів Української Церкви.

Після робочої зустрічі представникам капеланської служби Єврокомандування США в Європі була проведена екскурсія по Михайлівському Золотоверхому монастирі.

На згадку про дієву і плідну зустріч була зроблена спільна світлина.
Офіційний сайт УПЦ КП

Логін
Пароль
» "Якщо шлюб заснований на любові - він один і на все жи ...
» Архистратиг Михаїл - Покровитель Калуша
» Учні недільної школи відвідали виставку Віктора Коніва
» НЕБЕСНА ІЄРАРХІЯ ВІЙСЬК
» Храмове свято Михайлівського Золотоверхого монастиря. Н ...
» "Співайте Богові розумно…": хору собору Святих землі ...
» Вшанування ікони Божої Матері "Скоропослушниця"
» У Копанках відкрили меморіальний сквер пам’яті Ігоря Дм ...
» Владика Іоасаф молитовно вшанував 20-річчя перебування ...
» Святого Архистратига Божого Михаїла

Калуш 2015