Храмове свято в Українському Афоні – Манявському скиті

27 вересня 2017 року, коли Православна Церква згадує свято Воздвиження Чесного і Животворчого Хреста Господнього, на запрошення митрополита Івано-Франківського та Галицького Іоасафа Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній очолив святкове Богослужіння у Хресто-Воздвиженському Манявському чоловічому монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили: митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, єпископ Ужгородський і Закарпатський Варсонофій, намісник монастиря ігумен Феогност (Бодоряк), братія обителі та запрошене духовенство.

Після завершення богослужіння відбувся хресний хід навколо храму, після якого до присутніх з повчальним словом звернувся митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Також владика нагородив церковними нагородами благодійників монастиря.

Завершилось богослужіння святковим уставним многоліттям.
Храмове свято в Українському Афоні – Манявському скиті

Прес-служба собору з посиланням на офіційний сайт УПЦ КП