Храмове свято парафіян церкви Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня парафіяльна громада храму Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП разом із настоятелем о.Федором Морозом молитовно відсвяткувала своє храмове свято. Адже саме цього дня 16 років тому у храмі освячено престіл.
Із цим визначним для громади днем присутніх сьогодні привітали парафіяни собору Святих землі Української УПЦ КП на чолі з отцями собору - митроф.прот. Григорієм Морозом та прот. Миколою Морозом.
Храмове свято парафіян церкви Різдва Пресвятої Богородиці

Хай ще довго-довго, дорога парафіяльна родино, лунає ваша молитва до Господа, а Пресвята Діва Марія буде вашою опікункою і помічницею. Хай це величне свято наповнить ваші серця світлими почуттями віри, надії, і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях, і слово Боже надасть усім вам наснаги на добрі і благі діла. Саме так ми наблизимось до ідеалу взаємовідносин, до турботи про ближнього.
Щоб цей урочистий День приніс світло до ваших родин, затишок та Господню благодать.