В Івано-Франківській єпархії УПЦ КП відбулося засідання Єпархіальної Ради

5 вересня 2017 року в Івано-Франківській резиденції митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа, відбулося засідання Єпархіальної Ради.

На засідання до резиденції прибули члени Єпархіальної Ради: канцлер, протоієрей Василій Бурак, намісник Манявського Хресто-Воздвиженського монастиря ігумен Феогност, протоієрей Йосиф Жовнірович, протоієрей Михайло Марусяк, протоієрей Іоан Дунь, протоієрей Володимир Гривнак, протоієрей Михайло Михасюк, протоієрей Григорій Мороз, протоієрей Василій Качур, протоієрей Іоан Петрів, протоієрей Віталій Валіхновський, протоієрей Ігор Ільків та протоієрей Іоан Телятинський.
Порядок засідання Єпархіальної Ради:

Про внесення змін і доповнень до парафіяльних статутів згідно нових вимог Податкового кодексу України щодо неприбутковості релігійних організацій.
Слухали:

Інформацію Митрополита Івано-Франківського і Галицького Іоасафа про вимоги Податкового кодексу України в частині неприбутковості релігійних організацій шляхом внесення відповідних пунктів Податкового кодексу до своїх установчих документів.
Ухвалили:

Благословити внести зміни і доповнення та провести реєстрацію у новій редакції статутів Релігійних громад єпархії відповідно до вимог Податкового кодексу України щодо неприбутковості релігійних організацій.
В Івано-Франківській єпархії УПЦ КП відбулося засідання Єпархіальної Ради

Прес-служба Івано-Франківської єпархії