Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 «Ранці доброти» для дітей українських військовослужбовців. Новини з України » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

«Ранці доброти» для дітей українських військовослужбовців. Новини з України

1 вересня 2017 р. у Михайлівському Золотоверхому соборі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав першокласників з початком нового навчального року і подарував нові шкільні сумки з усім необхідним для навчання.

Разом з Патріархом привітав дітей зі святом і Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, а також керівник «Eleos Ukraіne» свящ. Сергій Дмитрієв

У рамках акції #ранецьдоброти, започаткованої Патріархом Філаретом і втіленої Синодальним відділом соціального служіння УПЦ Київського Патріархату «Eleos Ukraіne», сьогодні 15 дітлахів українських військовослужбовців отримали обновки до школи. Серед цих дітей одна дівчинка – донька загиблого військового, і ще одна – донька військовослужбовця, який зараз знаходиться у полоні бойовиків. В кожному ранці для дітей були складені зошити, ручки, олівці, папки та інші необхідні у школі речі.

Святійший Патріарх Філарет закликав малечу бути достойними дітьми своїх батьків і України, гарно вчитися та бути дисциплінованими. Діти, у свою чергу, пообіцяли, що старатимуться у школі, розповіли Патріарху Філарету віршики, та задавали йому запитання про його перше вересня і життя.

Загалом під час акції першокласникам з малозабезпечених сімей та вимушених переселенців уже було роздано близько 300 ранців у різних областях України. Кілька сотень рюкзаків «Eleos Ukraіne» надіслала у Донецьку і Луганську область, дітлахам, що живуть поблизу лінії розмежування.

Акція націлена допомогти дітям із малозабезпечених сімей переселенців, а також малозабезпечених сімей українських військовослужбовців. Триватиме вона до 5 вересня. Детальніше про акцію шукайте на Фейсбук сторінці «Eleos Ukraіne»: https://www.facebook.com/eleos.ukraine/?fref=ts

Прес-служба собору з посиланням на Київські єпархіальні відомості