Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Богородице, Заступнице Наша... » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш
 
НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Богородице, Заступнице Наша...
 
Богородице, Заступнице Наша...

28 серпня у соборі Святих землі Української було відслужено дві Божественні Літургії, після яких відбулося миропомазання.
Окрім того, була опущена ікона Матері Божої - Гошівська для поклоніння вірних.
Богородице, Заступнице Наша...

Опісля Літургії, уже 14-ий рік поспіль, православні віряни собору Святих землі Української спільно з працівниками ТЦ «Прометей» збираються біля каплички Пресвятої Богородиці, де отці УПЦ КП Калуша служать Акафіст Пресвятій.
Капличку 14 років тому спорудив власник ТЦ «Прометей» Станіслав Чумичкін, який сьогодні святкує свій день народження.
Після Акафісту до присутніх звернувся декан Калуський УПЦ КП митроф.прот. Григорій Мороз, який наголосив на тому, що людина повинна збирати скарби для душі, а не тільки для тіла. Тому ця капличка є чудовим способом для того, щоб, йдучи повз неї, вкотре звернутися до Господа і до Богоматері, щоб через Її молитви і заступництво ми отримали небесну нагороду.
Богородице, Заступнице Наша...

Станіслав Чумичкін, в свою чергу, подякував присутнім за те, що кожного року приходять разом із ним розділити радість цього свята і помолитися до Матері Божої.
«Знайшла нагорода і свого героя», – звернувся до сина Станіслава – Віталія, якого цього дня нагородили Патріаршою нагородою – «За любов та жертовність до України».
«За благодійність не треба чекати нагород і похвал, - говорить Віталій Чумичкін. – Більшість із нас може один раз відмовитися від 20-ої пари туфель, або відмовитися від булки з ікрою, для того, щоб передати гроші тим, хто цього потребує. Особливо тим, хто зараз знаходиться на передовій нашої держави».
Закінчилося дійство многоліттям.
Богородице, Заступнице Наша...

Богородице, Заступнице Наша...

Богородице, Заступнице Наша...

Прес-служба собору

Логін
Пароль

Калуш 2015