Прославмо Бога у святих Своїх! АНОНС.

27 – 28 липня 2017 р. Українська Церква відзначатиме річницю хрещення Київської Руси-України. З цієї нагоди у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульв. Шевченка, 20), відбудуться урочисті богослужіння:

27 липня о 17:00 – Всенічне бдіння;

28 липня о 9:30 – Божественна літургія.

Богослужіння очолить Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України ФІЛАРЕТ, у співслужінні єпископату і духовенства Київського Патріархату.

По завершенні літургії (близько 12:00) від Володимирського собору до пам'ятника святому князю Володимиру Великому відбудеться ХРЕСНИЙ ХІД!

Запрошуємо взяти участь у богослужінні та Хресному ході всіх, у тому числі й вірних УПЦ Московського Патріархату:

- кому не байдужа доля Українського Православ'я,

- хто хоче бачити в Україні Єдину Помісну Православну Церкву.

Київ – наш другий Єрусалим, Дніпро – український Йордан,

Володимир – наш Великий князь і Хреститель.

Київський Патріархат – Помісна Українська Церква.

Ваша особиста участь і молитва – важливий внесок у розбудову Православної Української Церкви і незалежної Української держави.

Пам'ятаймо слова великого Гетьмана Івана Мазепи: «А за віру – хоч умріте! І вольностей бороніте!»

Прес-служба собору з посиланням на оргкомітет УПЦ КП