Оголошується набір до Івано-Франківського богословського інституту!

Івано-Франківський богословський інститут ім. прп. Феодосія Манявського оголошує набір студентів на 1-ий курс 2017-2018 навчального року на денну форму навчання, а також на 5-ий курс (1-ий курс магістратури) випускників-бакалаврів духовних шкіл.

Приймаються особи чоловічої статі з повною середньою освітою (для навчання у магістратурі – із завершеною вищою духовною освітою у бакалавраті), віком до 30 років.

Термін навчання: 4 роки — бакалаврат, 2 роки — магістратура.

Студенти забезпечуються безкоштовними підручниками, бібліотекою, комп’ютерною технікою триразовим харчуванням, проживанням та усіма побутовими зручностями.

При Інституті також діє регентське відділення, яке готує спеціалістів за спеціальністю регент-дяк (псаломщик), термін навчання – 2,5 роки.

Прийом документів проводиться до 10 серпня 2017 року.

Вступні екзамени 11 серпня 2017 року.

За додатковою інформацією звертатись за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грюнвальдська, 3, тел. (0342) 71-68-037, (097) 71-80-799, (050) 96-25-986.
Прес-служба УПЦ КП Івано-Франківська єпархія