Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Святійший Патріарх Філарет взяв участь у засіданні творчого об’єднання «Елітарна світлиця». Новини з України. » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

21 червня 2017 р. у Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Київський міський будинок вчителя, де відбулось засідання творчого об’єднання «Елітарна світлиця» із циклу «Зустрічі поколінь: їх єдність та багатовимірність».
Разом з Патріархом Філаретом участь у засіданні взяв Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній і намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт.

На творчому об'єднанні була приутня пані Герміне Поппеллер, Надзвичайний і Повноважений посол Австрії в Україні.

Роботу наукового заходу розпочав академік НАН України пан Ярослав Яцків. З доповідями виступили: закордонний гість доктор філософії та доктор теології Михаїл Веннінгер, доктор філософських наук, професор Филипович Людмила Олександрівна та інші.
Патріарх Філарет у своїй промові торкнувся теми міжхристиянського діалогу та можливості подолання міжконфесійних проблем.
Також під час наукового заходу усі присутні мали змогу поставити доповідачам свої запитання.

Прес-служба собору з посиланням на Києвські єпархіальні відомості