НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Неділя Святих землі Української. Православ'я на Прикарпатті.
 
Неділя Святих землі Української. Православ'я на Прикарпатті.
У другу неділю після Зішестя Святого Духа, Українська Православна Церква відзначає празник Святих землі Української. Це свято, закликає нас вшанувати праведних синів і дочок українського народу, які просіяли святістю на наших землях. Не випадково ми святкуємо його в другу неділю по П’ятидесятниці, адже саме завдяки Зішестя Святого Духа, ми маємо плоди Його благодаті серед українських християн.
Святі української землі, пам’ять яких сьогодні світло згадуємо, в свій час і в різних обставинах взяли на себе солодке ярмо Христове і гідно виконували заповіді любові до Бога і до ближнього. Часи в які вони жили були нелегкі, можливо в багатьох випадках набагато важчі ніж ті, в яких живемо ми. Проте наші українські святі не складали рук перед труднощами, та своїм життям, словом і прикладом просвічуючи світ робили його кращим.

В цей святковий день божественну літургію в Соборному храмі Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря очолив настоятель Великоскитської обителі, митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф. Владиці-митрополиту співслужив благочинний обителі ієромонах Венедикт, а також братія монастиря у священичому сані. Перед причастям вірних проповідь виголосив ієромонах Венедикт.

Після відпусту богослужіння архипастир з повчальним словом звернувся до пастви в якому розкрив суть недільного Євангельського читання, а також привітав усіх хто носить імена Українських святих.
Прес-служба собору з посиланням на офіційний сайт Івано-Франківської єпархії УПЦ КП

Логін
Пароль
» Парафіяни собору дякують настоятелю о. Григорію Морозу ...
» Висловлюємо щирі співчуття...
» ВИНЕСЕННЯ ЧЕСНИХ ДРЕВ ЖИВОТВОРЧОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО Т ...
» З Божим благословенням - на Хресний хід до столиці!
» Паломництво до Зарваниці
» Капелани відслужили Божественну Літургію у соборі
» Запрошуємо до столиці на урочистості з нагоди Дня Хреще ...
» Відзначення Дня Хрещення Київської Русі у Калуші
» 1030 річниця Дня Хрещення Київської Руси-України у Києв ...

Калуш 2015