Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Я не отримав нічого з того, що хотів, але отримав все, що мені було потрібно. » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш
 
НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Я не отримав нічого з того, що хотів, але отримав все, що мені було потрібно.
 
Я не отримав нічого з того, що хотів, але отримав все, що мені було потрібно.

Я просив у Бога забрати мою гординю, і Бог відповів мені: - Ні! Гординю не забирають, від неї відмовляються.
Я просив у Бога дарувати мені терпіння, і Бог відповів: - Ні! Терпіння не дають, а набувають у випробуваннях.
Я просив у Бога дарувати мені щастя, і Бог сказав: - Ні! Дається благословення, і тільки від тебе залежить, будеш ти щасливий чи ні. Я просив Бога вберегти мене від болю, і Бог сказав: - Ні! Страждання допомагають згадати Бога і наблизитися до Нього.
Я просив сил, і Бог послав мені випробування, щоб загартувати мене.
Я просив мудрості, і Бог послав мені проблеми, щоб я навчився вирішувати їх.
Я попросив у Бога, щоб навчив мене любити людей так само, як Він Сам любить мене. - Тепер ти зрозумів, про що треба просити, - відповів Бог і послав до мене людей, які потребують моєї допомоги.
Я не отримав нічого з того, що хотів, але отримав все, що мені було потрібно.
Прес-служба собору

Логін
Пароль

Калуш 2015