Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Засідання Священного Синоду. Новини з України. » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

Засідання Священного Синоду. Новини з України.

13 травня 2017 року у Синодальній залі Київської Патріархії відбулося засідання Священного Синоду Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Засідання пройшло під головуванням Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

Постійними членами Синоду є: митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, архієпископ Вишгородський Агапіт.

Для участі у роботі Синоду на 2017 рік запрошені: архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл, єпископ Коломийський і Косівський Юліан, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.
Прес-служба собору з посиланням на сайт "Києвські єпархіальні відомості"