Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Коли Бог віддає наказ, навіть диявол підкорюється » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш
 
НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Коли Бог віддає наказ, навіть диявол підкорюється
 
Коли Бог віддає наказ, навіть диявол підкорюється
Бідна жінка з невеликої родини була глибоко віруючою. І одного разу, коли грошей не вистачало навіть на те, щоб нагодувати дітей, вона зателефонувала на радіостанцію і залишила там звернення до Бога про допомогу. У той час як співробітники радіо з розумінням поставилися до віруючої жінки, одного з слухачів її слова зачепили.
Він був переконаним атеїстом і вирішив зробити собі приємність, познущавшись над незнайомкою. Чоловік дізнався її адресу, покликав секретарку і доручив їй купити багато продуктів. Дівчина повернулася до нього з найкращим м’ясом, сирами і солодощами. Яке ж було її здивування, коли начальник дав таке розпорядження: доставити продукти за адресою і якщо жінка запитає, хто надіслав їжу, сказати, що це від ДИЯВОЛА.
Коли секретарка вручила незнайомці продукти, та була настільки вдячна, що з її очей полилися сльози. Вона не переставала дякувати і благословляти дівчину. Але коли жінка вже почала прощатися, секретарка спитала:
– А ви не хочете дізнатися, хто надіслав вам ці продукти?
На що жінка відповіла:
– Ні. Це абсолютно не важливо, тому що коли Бог віддає наказ, навіть Диявол підкорюється…
із сторінки протодиякона Михайлівського монастиря Степана Возняка

Логін
Пароль

Калуш 2015