НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Заупокійне богослужіння в 40-й день від дня упокоєння митр. прот. Івана Мороза
 
Заупокійне богослужіння в 40-й день від дня упокоєння митр. прот. Івана Мороза
1 травня 2017 року, у понеділок 4-ї седмиці після Пасхи, в Храмі Введення в храм Пресвятої Богородиці селища Отинія, Отинійського благочиння було відслужено Божественну Літургію та заупокійну Літію за митр. прот. Іваном Морозом на 40-й день після його упокоєння.
З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, заупокійну Божественну Літургію очолив виконуючий обов’язки секретаря Єпархіального управління митр. прот. Юрій Бровчук, якому співслужили: благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз, благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, благочинний Тисменицького благочиння митр. прот. Василь Качур (Івано-Франківська Єпархія), заступник благочинного Отинійського благочиння митр. прот. Володимир Липко, митр. прот. Богдан Войтишин, митр. прот. Іван Майкут (Дрогобицько-Самбірська Єпархія), митр. прот. Василь Кіндратюк, митр. прот. Степан Духнич (Львівська Єпархія), митр. прот. Іван Мельник, прот. Богдан Гайдейчук, прот. Михайло Слободян, прот. Тарас Мойсюк, прот. Михайло Човган, прот. Микола Мороз (Івано-Франківська Єпархія), прот. Федір Мороз (Івано-Франківська Єпархія), прот. Володимир Левицький, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак та економ Коломийської Єпархії ієрей Василь Мороз.

Після відпусту митр. прот. Юрій Бровчук звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів про християнське розуміння смерті, нагадав про життєвий шлях спочилого протоієрея Івана, який є добрим прикладом для наслідування вірними і духовенством та передав співчуття та благословення від Преосвященного Владики Юліана.

У свою чергу отець Василь Мороз висловив вдячність духовенству та вірним за піднесені молитви за спокій душі спочилого батька – митр. прот. Івана Мороза.

Далі була відслужена заупокійна Літія за спочилим протоієреєм Іваном Морозом.

Після заупокійного богослужіння митр. прот. Юрій Бровчук, у співслужінні духовенства, очолив Панахиду на могилі спочилого протоієрея Івана Мороза.

На богослужінні також молились: заступник Івано-Франківського міського голови Олександр Михайлович Левицький, Голова Отинійської селищної ради Володимир Петрович Кінащук, рідні, парафіяни, друзі та знайомі спочилого.

Прес-служба собору з посиланням на сайт Коломийської епархії УПЦ КП

Логін
Пароль
» До уваги православних парафіян Калуша!
» До 20-річчя Собору виготовили історичний фільм та букле ...
» Вітаємо нашу будівничу із 90-літнім ювілеєм!
» Запрошуємо до спільної молитви!
» У Соборі оновили плат для антимінсу
» Вітаємо нашого духовного наставника з нагородою!
» Духовна радість спільної молитви: Як собор відзначив св ...
» Акафіст біля каплички Пресвятої Богородиці

Калуш 2015