НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Хто має вуха, щоб слухати, нехай слухає! (Мт.13.9)
 
ВОЛОДИМИР ПУТІН НЕ ЗУМІВ ВІДВІДАТИ СВЯТУ ГОРУ АФОН ІЗ-ЗА "ГРІЗНИХ ЗНАМЕННЬ"


(РІА-новини - Стрічка.Ру - СМІ.Ру - НТВ.Ру - Вертоград', Афіни - Москва)


"Сили небесні перешкодили візиту Путіна на Афон" -- так озаглавило інтернет-видання "Стрічка.Ру" повідомлення про раптову відміну візиту президента Росії, що давно планувався, на Святу Гору Афон - земний уділ Божої Матері. Поломництвом в унікальну чернечу країну, куди заборонений вхід жінкам і де немає мирських жителів, повинен був завершитися, 8-9 грудня, офіційний візит Володимира Путіна в Грецію.

За повідомленням агентства "РІА-новини", перед самим вильотом вертольота Путіна з Салонік, в районі Святої Гори на море піднявся шторм, подув сильний ураганний вітер і пішов сніг, якого в Греції практично не буває. Крім того, напередодні вночі на Афоні стався землетрус силою 5 балів, в результаті якого в російському Пантелеимоновом монастирі, де збирався зупинитися Путін, сталися руйнування.

Замість Афона Путін попрямував у Вергину -- місто, де розташована могила батька Олександра Македонського Філіпа.

Візит Володимира Путіна, що зірвався, на Афон широко підносився пресою як перше в історії поломництво глави російської держави до цієї православної святині. Говорячи про намір президента відвідати це святе місце, глава МП, зокрема, сказав: "Це свідчить, що нинішнє державне керівництво Росії з повагою відноситься до подвигу нашого чернецтва".

Логін
Пароль
» Офіційний коментар про підсумки засідання сесії Священн ...
» Храмове свято Михайлівського Золотоверхого монастиря
» У Соборі виготовили іменний календар на 2019 рік
» Вихованці недільної школи собору просять святого Микола ...
» Розпочався Різдвяний Піст: як правильно його провести?
» Введення в храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і ...

Калуш 2015