У Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний Вогонь

У Єрусалимі, у Храмі Гробу Господнього, сьогодні, 30 квітня у Велику суботу, о 14.31 зійшов Благодатний вогонь, який очікували десятки тисяч паломників із усього світу.
Сходження Благодатного Вогню - найбільше чудо в християнському світі, що відбувається раз на рік у Єрусалимі і є свідченням Божої любові до людини.
Тому з усього світу у Велику суботу до Храму Гробу Господнього, що у Єрусалимі, стікаються паломники, щоб вмитися його благодатним світлом і отримати Боже благословення.
Увечері у Велику Суботу Благодатний вогонь доставлять до Києво-Печерської лаври. Уже сьогодні віряни зможуть запалити від нього свої лампадки. О 23.00 у Києво-Печерській лаврі Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій роздасть Благодатний вогонь усім, хто прийде на Великоднє богослужіння. Зі столиці Благодатний Вогонь доставлять в усі єпархії Української Православної Церкви, щоб усі змогли відчути ту радість, яка відбулася на Святій Землі.
Опрацьовано прес-службою собору

У Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний Вогонь