Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 У Манявському монастирі замироточила ікона » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

У Манявському монастирі замироточила ікона

Напередодні великого посту в одному з найстаріших монастирів Прикарпаття - скиті Манявському вдруге замироточила ікона. Образ ігумені Манявської ченці вважають чудодійним і вірять, що він попереджає про чудо. 2008-го ікона почала виділяти рідину, схожу на миро. Чому знову плаче ікона - розпитала Ольга Вихованська.

У Манявському монастирі замироточила іконаЗ-поміж інших ця ікона вирізнялася великими розмірами і давньою легендою. Кілька століть тому наставнику монастиря явилася Матір Божа, яка назвала себе Ігуменею Манявською. Її образ і втілив на картині невідомий художник.

Отець Паісій, намісник Манявського Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря:

- Ця ікона є чудотворною для нашого монастиря і покровителькою. Вона зображена у мантії із жезлом у руках. Як символ влади.

Коли монастир закрили, образ зник. Ченці вдруге відтворили ікону. А в 2008-му вона вперше "заплакала". Саме тоді, кажуть монахи, почалася велика повінь, від якої постраждав і сам монастир.

Іоасаф, владика Івано-Франківської єпархії УПЦ КП:

- Сказати точно, що означає це явлення складно. Але те, що Матір Божа нас від чогось застерігає, це безперечно.

Вдруге це трапилось кілька днів тому. Першими "сльози" Діви Марії помітили монахи. З очей Богородиці повільно просочувалась рідина. Її вигляд, запах і консистенція дуже схожі на миро. Ченці, як і паломники вірять - це справжнє диво.

Федір Козак, паломник:

- Приїхав сюди, щоб помолитися біля цієї ікони і попросити заступництва для себе, для своєї сім'ї, для своїх близьких.

Чому плаче ікона - священики радять не розгадувати, а більше молитися. Тим паче у час великого посту. Щодня перед образом Ігумені Манявської монахи проводять молебень. У Матері Божої просять захисту від повеней, землетрусів та інших катастроф.