НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Акафіст Матері Божій
 

28 серпня, у день Успіння Пресвятої Богородиці, парафіяни калуського собору «Святих Землі Української» УПЦ КП мають свою традицію: опісля Божественної Літургії вони йдуть до каплички Матері Божої, що біля промислового магазину «Прометей». 

Власник магазину Станіслав Чумичкін 12 років тому спорудив капличку на честь свята Успіння Богородиці, яке співпадає із його днем народження.
О.Федір Мороз разом із парафіянами собору відслужили тут Акафіст до Матері Божої. І, здається, вітерець, який роздмухував спеку, був знаком присутності Діви Марії із вірянами.
О.Федір від імені усіх парафіян подякував підприємцю за споруду Матері Божої та зауважив, що від коли до каплички підходять люди із щирими молитвами, він не пам’ятає аварій на дорозі поруч, що не скажеш про інші перехрестя у Калуші.
Станіслав Чумичкін розповідає, що спорудив капличку 12 років тому. Відтоді відчуває на цьому місці дуже сильну та позитивну енергетику.
Ми матимемо надію, що калушани не оминатимуть споруди Матері Божої, йдучи поруч у своїх клопотах. І хай за нашою вірою Пресвята Богородиця дарує нам злагоду, порозуміння, мир в державі та оберігає нас своїм омофором протягом усього життя.

Додано відео:

 

 

 


Логін
Пароль
  Калуш 2013