НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
ПРО ПРИЧАСТЯ В ДНІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ
 

Дні Великого посту – це час для спасіння, час коли Божественне Слово знімає з наших очей пелену гріховної ночі і ми вступаємо в область світла.

Що ж необхідне нам у ці великі дні? Нам вкрай потрібне щире бажання визволити самих себе з допомогою Божою від гріха і вступити у єднання з Христом. У таке єднання ми можемо вступити в Таїнстві Євхаристії.

Христос встановив це Таїнство на Тайній вечері. Про це читаємо у Святому Письмі:

«Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: «Це тіло Моє, що за вас віддається… По вечері так само ж чашу говорячи: «Оця чаша – Новий Заповіт у Моїй крові, що за вас проливається».

                                                                                    (Лк. 22.19-20)

Цю божественну поживу ми одержуємо на Святій Літургії. Тим, хто часто приступає до Святого Причастя, Господь обіцяє:

«Хто тіло Моє споживає та кров Мою п’є, той має вічне життя, - і того воскрешу Я останнього дня».

                                                                                    (Ів. 6.54)

Христос обіцяє вічне життя тим, хто споживає цю божественну трапезу. В іншому місці Святого Письма ми читаємо:

«Я – дорога, правда, і життя».

                                                                                    (Ів. 14.6)

Ці слова є благословенним і спасенним запевненням Божественного Спасителя, адже Бог – це повнота життя. Від цієї повноти життя походить життя кожного створіння, тим більше людини. Наше життя настільки залежне від Бога, що св. ап. Павло не вагався сказати:

Та для нас один Бог – Отець, що з нього походить усе, ми ж для Нього, і один Господь – Ісус Христос, що все сталося Ним, і ми Ним».

                                                                                    (І Кор. 8.6)

Отож Бог, це не завмерла нерухомість чи бездіяльність, це навпаки безупинна, вічна діяльність, Він – Життя.

Часто Господь використовує слово «життя» до опису надприродного життя:

« Я прийшов, щоб ви мали життя і по достатком щоб мали».

                                                                                    (Ів. 10.10)

Участь у Святій Євхаристії, достойне прийняття Найсвятіших Таїн Тіла і Крові Господніх дарує нам не тільки світле земне життя, але й вічне життя після смерті тіла.

«Я воскресіння і життя. Хто вірує в мене, - хоч і вмре, буде жити».

                                                                                    (Ів. 11.25)

Перш ніж приступити до Таїнства Причастя ми повинні покаятися у вчинених нами гріхах під час Таїнства Сповіді. Якраз час Великого посту і даний нам для того, щоби розібратися зі станом своєї душі, визволитися від гріха, обридитися гріхом, розкаятися у гріхах і постановити більше не повертатись до гріха.

Перш ніж приступити до Таїнства Святого Причастя ми повинні достойно себе підготувати. Не розсіювати розум свій на всякі дрібниці. Протягом тижня треба відвідувати богослужіння в Церкві і більше часу приділяти для домашньої молитви. Напередодні Причастя треба бути на вечірньому богослужінні в Церкві і вичитати вдома, окрім звичайних вечірніх молитов, послідовність до Святого Причастя, а зранку, прочитавши ранішні молитви, вичитати молитви до Святого Причастя. Після опівночі нічого не їсти і не пити, бо до Святого Причастя треба приступати натще.

Перед Причастям треба висповідатися – напередодні ввечері чи зранку перед Божественною Літургією. В жодному разі не дозволяється приступати до Причастя без сповіді.

Тим, хто має твердий намір прийняти Найсвятіші Тайни слід пам’ятати слова св. ап. Павла, який говорив:

«Тому-то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, - буде винен супроти тіла і крові Господньої!»

                                                                                    (І Кор. 11.27)

  «Бо хто їсть і п’є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п’є!»

                                                                                    (І Кор. 11.28)

Тому, дорогі у Христі брати і сестри, готуймо себе до цього великого таїнства, щоби прийнявши Найсвятіші Тайни – Тіло і Кров Господні – ми не лише омились від гріхів, а мали запоруку життя вічного.

                                                                                    АМІНЬ

  
Посетители
vadimsokolov 10 марта 2014 14:44
томполивальщике»? Этотфильмпонималибезобъяснений. Портер поставил перед собой задачу —добиться, чтобы дейст вия,происходящие в разных местах, складывались в связный рассказ. ВXIXвеке изо брели светочувствительные пластинки,и миниатюрная«камера (илл. спасет мать и ребенка от пожара?Или это попытка( на наш те перешний взгляд,диковатая,но с точки зрения непредвзятой— вполне мелодрамы 2014 русские 2013 два действия одновременно: гдето, не чуя опасности, живут мать и ребенок,а в другом месте несет ственные связи—главная пружина действия. Появление и исчезновение изображения стало ос экран?Дело вот в чем:для человека докинематографической новным фокусом лантернизма(так называли искусство диапро эпохи чудом было не столько изображение,исходящее из«вол екции),а молчаливая белизна экрана в перерывах между карти шебного фонаря»,сколько способность этого изображения исче нами представала как нечто загадочное. Представим,что какоенибудь движение— например,танцов щицы или прыгуна—разделили или разложили на определен ное количество поз. Муратова,настолько увлечена чего необычного, когда мы видим, как дети играют в снежки. Тугано шлое. 5859 Page 30 ТочказренияобъективнаяисубъективнаяВещь,снятая с близкого расстояния,скоро перестала означать, что ктото ее пристально рассматривает. Хотя именно Портер первым набрел на приемы кинорассказа, которые сегодня нам кажутся сами собой разумеющимися,неко торые моментыв его фильмахименно ссегодняшнейточки зрения представятся странными. снабжены особыми приспособлениями— «двойным объективом» Сегодня мы можем сказать,что каждый из изобретателей был или рамкой,в которую вместо одной стеклянной пластинки встав прав посвоему. Нарубеже 1900—1910хгодовкинематографосвоилприемпа 5455 Page 28 раллельных(их еще называют перекрестными)построений. К счастью, автомобиль героя выходит из строя. девалсяпаровоз?Наконец,в залах немого кино,как правило,был слышен шум Фильмы Люмьера вызывали интерес до тех пор,пока нормапроекционного аппарата.
 
Логін
Пароль
  Калуш 2013