НОВИНИ ЛІТОПИС ФОТО
Актуально про вечір Івана Купала
 
Актуально про вечір Івана Купала
Напередодні 7 липня, коли Свята Церква вшановує пам'ять Іоанна Хрестителя, популярним серед молоді є святкувати Купала. Що каже про це святкування Церква і як повинні до цього ставитися ми, православні християни.
"Ап. Павло пише: “Не схиляйтесь під чуже ярмо з невірними, бо яке спілкування праведності з беззаконням? Що спільного у світла з темрявою? Яка згода між Христом і Веліаром? Або яка співучасть вірного з невірним? Або яка сумісність храму Божого з ідолами? Бо ви – храм Бога живого... Тому вийдіть із середовища їхнього і відлучіться, – говорить Господь, – і не доторкайтесь до нечистого, і Я прийму вас. І буду вам Отцем, і ви будете Моїми синами і дочками, – говорить Господь Вседержитель. Отже, улюблені, маючи такі обітниці, очистьмо себе від усякої скверни плоті і духу, творячи святиню в страхові Божім” (2 Кор. 6, 14 – 7, 1).
Значення цього апостольського читання таке. Ап. Павло говорить: не беріть участі у пороках язичників, які вас оточують, і особливо ухиляйтесь від ідолопоклоніння. Бо що спільного між храмом Божим та ідолами! Бог через пророка сказав, що Він буде вашим Отцем, а ви будете Його синами і дочками. Тому, маючи таку обітницю Божу, очистьмо себе від усякої нечистоти тіла і духу, бо нечистим може бути не тільки тіло, а й дух. І все це треба робити не заради людської слави, а зі страху Божого, щоб не відпасти від любові Божої".
священики УПЦ КП
Прес-служба собору

Логін
Пароль
» Патріарх Філарет: "Якби у нас була єдина Українська Пр ...
» 22-га річниця інтронізації Святійшого Патріарха Філарет ...
» "Якщо шлюб заснований на любові - він один і на все жи ...
» 8 листопада – святого великомученика Дмитрія Солунськог ...
» Нагодуй голодного...
» Парафіяни собору та влада міста привітали своїх духовни ...
» Програма з циклу "Діалоги з Патріархом". Дмитрівська ...
» "Засяяв ти в Солуні світлом істини": ікону великомуче ...
» Архистратиг Михаїл - Покровитель Калуша
» Відбулась зустріч з капеланською службою Єврокомандуван ...

Калуш 2015