Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/modules/show.full.php on line 243 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/pup/sobor-kalush.com.ua/engine/classes/templates.class.php on line 64 Актуально про вечір Івана Купала » Собор "Святих Землі Української" м. Калуш

Актуально про вечір Івана Купала

Напередодні 7 липня, коли Свята Церква вшановує пам'ять Іоанна Хрестителя, популярним серед молоді є святкувати Купала. Що каже про це святкування Церква і як повинні до цього ставитися ми, православні християни.
"Ап. Павло пише: “Не схиляйтесь під чуже ярмо з невірними, бо яке спілкування праведності з беззаконням? Що спільного у світла з темрявою? Яка згода між Христом і Веліаром? Або яка співучасть вірного з невірним? Або яка сумісність храму Божого з ідолами? Бо ви – храм Бога живого... Тому вийдіть із середовища їхнього і відлучіться, – говорить Господь, – і не доторкайтесь до нечистого, і Я прийму вас. І буду вам Отцем, і ви будете Моїми синами і дочками, – говорить Господь Вседержитель. Отже, улюблені, маючи такі обітниці, очистьмо себе від усякої скверни плоті і духу, творячи святиню в страхові Божім” (2 Кор. 6, 14 – 7, 1).
Значення цього апостольського читання таке. Ап. Павло говорить: не беріть участі у пороках язичників, які вас оточують, і особливо ухиляйтесь від ідолопоклоніння. Бо що спільного між храмом Божим та ідолами! Бог через пророка сказав, що Він буде вашим Отцем, а ви будете Його синами і дочками. Тому, маючи таку обітницю Божу, очистьмо себе від усякої нечистоти тіла і духу, бо нечистим може бути не тільки тіло, а й дух. І все це треба робити не заради людської слави, а зі страху Божого, щоб не відпасти від любові Божої".
священики УПЦ КП